Marsa St’ Michael jerbħu l-ewwel partita tal-Ġimgħa

Tuesday, November 13, 2012, 19:48
Il-ġimgħa 9 ta’ Novembru komplew il-kampjonati tad-darts, organiżżati mil-MDA, fejn fl-ewwel divizjoni Floriana Ajax JS Dimech baqgħu jokkupaw l-ewwel post, filwaqt li fit-tieni diviżjoni kompla d-dominju ta Beland BC, filwaqt li Cospicua Dynamos tellgħu fit-tieni post.
Fl-ewwel diviżjoni fil-partita tal-gurnata, barra min darhom Marsa St.Micheal’s Bar għelbu lil Zabbar Southcliff 5-3, filwaqt li Floriana Ajax JS Dimech żammew l-ewwel post b’rebha f’darhom ta’  5-3 fuq Caccu SC . Paola Wolves żammew it-tieni post b’rebħa sabiħa ta 8-0 fuq Bugibba BC li sofrew l-ewwel telfa staġjonali. Fl-aħħar partita Juventutis Domus u St.Joseph BC spiċċaw fi draw ta 4-4.
Fit-tieni divizjoni Beland BC baqaw jiddominaw u meta home rebhu lil-Bormla Bocci Club 7-1, filwaqt li Mqabba Lilly BC telaw fit-tieni post brebha away ta 5-3 fuq Xuereb Instalations.Duke of Conouth BC home eghlbu lil-Johnnys Bar 5-3, filwaqt li draw ta 4-4 r-registrawh Manchester Conquest Bar kontra POs Bar.
Fit-tielet divizjoni Floriana Ajax Munchies Pub ghamluwom hamsa meta din id-draba bara min darhom, eghlbu lil-Bormla Bocci Club 7-1. Fit-tieni post tellaw Cospicua Dynamos li eghlbu away lil-Ta Peppis Bar 6-2, filwaqt li zelqa ohra haduwa Cocks SC fejn gew draw away kontra Sagra Familja BC.Fl-ahhar partita Mosta Bocci Club r-registraw l-ewwel rebha tal-kampjonat met away eghlbu 5-3 lil-Education Bar tal-Hamrun.

KLASSIFIKA – 1 DIV.

Floriana Ajax JS Dimech 12, Paola Wolves SC 10, Zabbar Southcliff u Caccu SC 7 Marsa St.MIcheal’s Bar 6, St. Joseph BC 3 u Juventutis Domus 1
KLASSIFIKA – 2 DIV.
Beland BC 15, Mqabba Lilly BC 9, Manchester Conquest Bar 8, Duke of Connaught BC u Johnnys Bar 7, P Os Bar 5, Xuereb Instalations 3 u Bormla Bocci Club 2
KLASSIFIKA – 3 DIV.
Floriana Ajax Munchies Pub 15, Cospicua Dynamos 12, Cocks SC 10, Sagra Familja BC 8, Bormla Bocci Clb 7, Ta Peppis Bar 5, Mosta Bocci Club 3 u Education Bar 0.
Kompetizzjoni 4 a side
GRUPP A
Marsa St.Micheal’s Bar vs Caccu SC 10-6
Paola Wolves SC A vs Floriana Ajax Demis Garage 8-8
Zabbar KSI Malta A vs Bugibba Bocci Club 10-6
GRUPP B 
Paola Wolves SC B vs St.Joseph BC 6-10
Juventutis Domus vs Zabbar KSI Malta B 15-1
GRUPP C
Education Bar vs Duke of Connaught BC 4-12
Manchester Conquest Bar A vs Cocks SC 11-5
Mosta Bocci Club vs Cospicua Dynamos 5-11
Floriana Ajax Munchies Pub B vs Bormla Bocci Club A 9-7
GRUPP D
Bormla Bocci Club B vs Manchester Conquest Bar B 6-10
Beland BC vs Johnny’s Bar 7-9
Floriana Ajax Munchies Pub A vs Ta’ Peppi’s Bar 12-4




Leave a comment